نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: پدر معتاد

8706
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45828
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پدر معتاد

من ۲۸ سالمه و متاهلم و پدرم از دوسالگی مثل حداقل مادرم اون موقع متوجه شد که معتاده همون موقع خواهرمو باردار بوده یه جواری نه راه پس داشته نه راه پیش اوایل تریاک بود مصرفش تا سال ۹۰ که به اسم ترک مجدد شیشه رو شروع کرد سال ۹۳ ازدواج کردم و دوباره ترک کرد یه سال بعدش هروئین رو شروع کرد تا پارسال که مادرم دیگه کم آورده بود ۱۱ بار ترک کرده بود اما هر روز بدتر از قبل طلاق گرفت از بس بی مهری دید و بی پولی کشید کم آورد حتی چند بار بچه بودیم شیر گازو باز کرده تا مارو بکشه سه تا زن رو تنها گیر آورده الان یه ساله بعد طلاق مادرم هر کاری میکنیم کامل جدا زندگی کنیم ازش نمیشه عین کنه میمونه تهدید به مرگ میکنه ماها رو گفته فرارم کنید یه جا پیداتون میکنم و روتون اسید میپاشم. دو سه روزه دیگه خواهرم داره اثاث جم میکنه بیاد پیش ما کامل روانی شده همش تو خونه گریه میکنه سرکارم نمیره واقعا خسته شدم از دستش واقعا به کی میشه پناه برد تو این مملکت که این روانی و معتادو بگیرن ببرن ما امنیت جانی نداریم واقعا.

2. کاربران زیر از غمزده۱ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : پدر معتاد

نقل قول نوشته اصلی توسط غمزده۱ نمایش پست ها
    من ۲۸ سالمه و متاهلم و پدرم از دوسالگی مثل حداقل مادرم اون موقع متوجه شد که معتاده همون موقع خواهرمو باردار بوده یه جواری نه راه پس داشته نه راه پیش اوایل تریاک بود مصرفش تا سال ۹۰ که به اسم ترک مجدد شیشه رو شروع کرد سال ۹۳ ازدواج کردم و دوباره ترک کرد یه سال بعدش هروئین رو شروع کرد تا پارسال که مادرم دیگه کم آورده بود ۱۱ بار ترک کرده بود اما هر روز بدتر از قبل طلاق گرفت از بس بی مهری دید و بی پولی کشید کم آورد حتی چند بار بچه بودیم شیر گازو باز کرده تا مارو بکشه سه تا زن رو تنها گیر آورده الان یه ساله بعد طلاق مادرم هر کاری میکنیم کامل جدا زندگی کنیم ازش نمیشه عین کنه میمونه تهدید به مرگ میکنه ماها رو گفته فرارم کنید یه جا پیداتون میکنم و روتون اسید میپاشم. دو سه روزه دیگه خواهرم داره اثاث جم میکنه بیاد پیش ما کامل روانی شده همش تو خونه گریه میکنه سرکارم نمیره واقعا خسته شدم از دستش واقعا به کی میشه پناه برد تو این مملکت که این روانی و معتادو بگیرن ببرن ما امنیت جانی نداریم واقعا.

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز

شرایطی که توصیف کردین ناراحت کننده و برای شما با فشار روحی و روانی زیادی همراه هست
    اما دقت کنید که یک فردی که دچار اعتیاد شده و مدت زمان زیادی رو درگیر بوده به سختی میتونه ترک اعتیاد کنه و به حالت یک انسان نرمال برگرده به طور کلی راه درست برای پدر شما اقدام به ترک مواد تحت نظر متخصص و گذراندن دوره های شناخت درمانی در کنار مسیر ترک مواد هست تا به نتایج بهتری از نظر ذهنی برسه
    درمورد شما : به تهدیدهای پدرتون توجه نکنید و ازش نترسید چون اینکار باعث میشه شما برای رهایی خودتون اقدام درست نکنید
    اما محتاط باشید و سعی کنید به همراه خواهرتون برای مستقل شدن تلاش کنید
    میتونید باهم برید و با مادرتون زندگی کنید و یا هرکجای دیگه
    به شما و خصوصا برای خواهرتون پیشنهاد میکنم مشاوره حمایتی و روان درمانی بایک روانشناس داشته باشید تا بتونیم به شما کمک کرده باشیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)